THIS SIDE IS SAFE FOR WORK

My Photo

Facebook

 • Donavan Freberg's Facebook profile

Flickr

 • www.flickr.com

  Donavan's photos More of Donavan's photos

MySpace

 • 510046108_l

terror alert level

Strindberg + Helium

Digesting

Michael Moore For President!

 • 'What can I do?' - SiCKO
Blog powered by Typepad
Member since 01/2004

I Love Type Pad

 • button-beta.gif

Technorati

April 2009

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

My Online Status

Twitter Updates

  follow me on Twitter

  « Baghdad Burning | Main | I'm Back »

  November 20, 2004

  Comments

  Hi. Thought I'd be the first commenter on this one. Yay.
  I'm like you. Millions of hobbies including acting, dancing oh la la! drawing, cooking etc. Only average at all of them. Childhood zest gawn - a classic tale. Could be ace at one thing but you can't do everything then. It's a sort of greed. Or is it wanting to do something the world calls great but getting distracted. Or is it still looking for IT in a thing. When IT's not there. Fun trying though. Perhaps we are coming to terms with that.
  May I be cutting? Praps it's an obvious thing to say but do you enjoy your old and tired nothing does it for me persona?
  Really like your unself-conscious style of writing and that's a fine picture up there to be sure.
  In any case there's a place for those who pull in all directions eh?
  Rinkadidoodle and out

  PS twas I geekykisser of typepad land. What's your game cancelling the posted by bit? How perfectly aweful of you.

  Upps. 6 hours later! I awake with a heaviness in my tummy telling me the above comments may be misunderstood. I must learn to sprinkle smilies. Oof. The cutting thing - it's something I would say over a coffee in the context of a supportive conversation. It's not right here - sorry buddy. The 2nd one was supposed to be a joke. This feels like the 3 wishes :)
  Regards and really enjoy your blogs. bruce.

  Pin Doc

  Sounds like a Miasmatic Funk to me...

  Go rent Fearless, down a shit load of reishi, take some phosphorus and watch the movie wrapped naked tightly in blankets...when the flick is over, rebirth yourself you can move the f on. Then for two weeks, do everything the exact opposite of what you usually do; when you're tired, get up and walk; when you wanna smoke, don't; when you want coffee, drink tea; when you find yourself talking or writing about yourself, explore a new topic; make more art, masturbate less.

  If giving your Jing/Qi/Shen a smack down isn't enough to knock you into a new place...consider drugs.

  This isn't a prescription by the way... it's a recipe for fun!

  fredo viola

  that is really excellent advice Pin Doc. I've copied that into a document on my computer and am going to print it out.

  The Loop

  Standing on the edge of the diving board, anxious about diving in will only make a belly flop more likely. Get a running start and jump in. No matter how deep or cold the water is, you will float, and your body will adjust to the temperature. Then you'll look at the Donavan that was on the diving board and wonder what took him so long to take the plunge.

  Hale

  There actually still is a Bob's in Burbank. Glendale, also.

  Another one near mid-Wilshire.

  The Bob's Big Boy hamurger still tastes the same, with its relishy goodness. Pappy Parker's FRIIIIIIIIED chicken? Never got into it.

  Hot fudge cake? It's been replaced, sort of, with a brownie a la mode. I think Denny's started the knockoff, and now Bob's has emulated the knockoff.

  I know how you feel.

  That should all get your passion stirred.

  Coinfoppy

  [url=http://www.andresmaier.com/how-in-order-to-avoid-hosting-account-coming-from-becoming-hacked/ ]Hosting[/url] - to użyczanie przez dostawcę usługi internetowej zasobów serwerowni. Jeszcze dokładniej mówiąc polega to na "zarezerwowaniu" oddaniu do wykorzystania danej pojemności dysku twardego, na której można składować pliki tworzące treść stron internetowych i albo użyczenie powierzchni dysku jak miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna odmiana hostingu to udzielenie dużych obszarów dysku, a nawet całkowitego serwera bądź kilku - w charakterze namacalnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o użyczenie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia różnych postaci wiadomości osiągalnych przez Internet.Wiele usług hosting jest płatnych. Więc dlatego nie będziemy Cię okłamywać. Nasze usługi hostingteż są odpłatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w sieci. Proponujemy hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i przetestuj naszą jakość! Inwitujemy na serwis internetowy. Nie będziemy Ci wmawiać, że dostaniesz od nas nieodpłatne usługi hosting. Jednak mamy sposobność zapewnić Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są najprawdopodobniej najbardziej opłacalnymi domenami, które możesz znaleźć w sieci. Aczkolwiek pomimo niskich ksztów za usługi hosting, dajemynajlepszą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz w to dowierzyć, czy negujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest przedstawione? Jak tak to już teraz wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się o przwdzie tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz musiał płacić ogromnych kwot za usługi hosting. Dajemy w ofercie dużo zniżek i okazji specjalnie dla stałych, ale i także dla nowych kontrahentów. Zajrzyj koniecznie na nasz portal. Przekonaj się ile jesteś w stanie oszczędzić z nami.

  Acalaaddids

  [url=http://malexija.com/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-accounts-through-getting-hacked/ ]Hosting[/url] - to udostępnianie przez dostawcę usługi internetowej zasobów serwerowni. Jeszcze precyzyjniej mówiąc polega to na "zarezerwowaniu" daniu do dyspozycji określonej objętości dysku twardego, na której wolno zapisywać pliki tworzące zawartość stron WWW i bądź udostępnienie powierzchni dysku jak miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna odmiana hostingu to udzielenie znacznych rozmiarów dysku, a nawet całego serwera albo kilku - jako materialnego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udostępnienie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla pomieszczenia różnych odmian informacji dostępnych przez Net.Masa usług hosting jest płatnych. Więc dlatego nie mamy na celu Cię kłamać. Nasze usługi hostingteż są niedarmowe, z z jedną różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najtańszych w sieci. Dajemy w ofercie hosting na najwyższym poziomie, po najniższej możliwej cenie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Inwitujemy na portal. Nie chcemy Ci wpajać, że otrzymasz od nas darmowe usługi hosting. Jednakże mamy możliwość zagwarantować Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są najprawdopodobniej najmniej kosztownymi domenami, jakie możesz odnaleźć w Internecie. Aczkolwiek pomimo małych cen za usługi hosting, dajemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz w to uwierzyć, czy podważasz jeszcze słuszność tego, co tu jest przedstawione? Jeżeli tak to już teraz wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się o słuszności tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najlepszą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz miał musu przeznaczać wielkich kwot za usługi hosting. Jeżeli wpadniesz pierwszy raz na naszą witrynę, odpowiemy Ci na wszystkie pytania. W naszej ofercie wyszukasz dużo korzystnych rabatów dla nowych kontrahentów. Jak zaś jesteś naszym stałym klientem, bądź pewien, że będziesz miał sposobność skorzystać z niecodziennych okazji. Wejdź koniecznie na nasz serwis. Zobacz ile masz możliwość zaoszczędzić z nami.
  [url=http://www.krestanskyzivot.com/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-accounts-from-getting-hacked/ ]Hosting[/url]

  Diariaaward

  [url=http://angry-birds-one.com]Angry Birds[/url]

  Wraliasmeania

  [url=http://rozreklamowani.pl]gadżety reklamowe[/url]
  Jaki jest najmocniej efektywny tryb rekomendowania swojej fabryki? W jaki sposób podnieść liczbę nabywców i co za tym idzie zyski w swojej organizacji. Odpowiedź jest szczerze, szablonowa. Reklama. Sprawia ona imponujące korzyści dla naszego biznesu. Czyni, że nasza marka jest rozpoznawalna, ludzie są świadom jej istnienia, czyli liczebność możliwych kontrahentów cięgiem rośnie. Jest niemniej jednak sporo odmian reklamy. Reklama telewizyjna, tak zwany migawka reklamowa, przekaz reklamowy w radiu, w gazecie itd. Pragnąłbym Ci aczkolwiek objaśnić równie efektywną reklamę którą jest reklama telewizyjna, a mianowicie gadżety reklamowe. Jest w tej okolicy przemówienie o wszelakich obiektach użytku rutynowego, jak garnuszki, długopisy, zabawki, koszulki, na których zdołasz sytuować logo własnej fabryki. Już sam się przekonaj jak to działa i rozważże przez chwilę. Idziesz jezdnią w latko i omijają Cię ludzie w szykownym podkoszulku z logotypem Twojej instytucji. Czy to nie przepiękna i praktycznie bezpłatna forma reklamy? Właśnie! Ludzie poprzez używanie towarów, jakich standardowo i tak będą użytkować, reklamują Twoją instytucję, sprawiając, że inni poczynają się nią frapować. Inwitujemy na naszą witrynę www, na której odkryjesz całą proponowaną przez nas propozycję i przedstawisz się z naszymi niskimi cenami. Gwarantuję Ci, iż plusy jakie zdoła otrzymać Twoja jednostka wielokrotnie przekraczają poniesione koszty.

  sailiadrart

  [url=http://iphone-5-en.com]iphone 5[/url]
  [url=http://lady-gaga-en.com]lady gaga[/url]
  [url=http://rebecca-black-en.com]rebecca black[/url]

  The comments to this entry are closed.

  THIS SIDE IS NOT SAFE FOR WORK

  DISCLAIMER

  • Warning:
   This Site May Contain The Following: Me In My Underwear, Other People In Their Underwear, Me Without Underwear, Other People Without Underwear, Laughs, Tears, Fears, Deers, Dears, Peers, Leers, Cheers, Jeers, Friends, Ex-Girlfriends, Superheroes, Religious Deities, Gratuitous Pornography, Links To Gratuitous Pornography, Gratuitous Links To Gratuitous, pornography, Oompa Loompahs, Brave Naked Girls, Creamed Spinach, Crosswords, Vaginas, Video Games, Hello Kitty Vibrators, Toys, Tots, Tits, Totoros, Lucky Cats, Dragon Bones, Magic Wands, Joysticks, Polaroids, Memories, Dreams, Reflections, Old Times, New Times, Bad Times, Good Times, NY Times, Germs, Gems, Giving Trees, Missing Pieces, Big O's, Cheerios, Unicorns, Dildos, Dolphins, Beatles, Medical Procedures, Gore, Gorey, Google, Giggles, Muggles, Moogles, Snuggles, Snails, Suicide Girls, Grey Gardens, Nat Sherman's, Annie Halls, Purple Crayons, Wish Jars, Wheelchair Girls, Ways To Get Fired, Ways To Get Hired, Stool Samples, Royal Tennenbaums, Royal Typewriters, Royal Tennenbaums, Boobles, Big Friendly Giants, Bad Hair Days, Playboys, Old Toys, Oranges, Orangutan Carwashes, Zombies, Fleshbots, Flashbacks, Fuccons, Fucking In Forests, Towelettes, Toilets, Psychic Attacks, Plungers, Pirates, Pee-Pee's, Ta-Ta's, Moonlight, Maija's, Marisa's, Muppets, Maudes, Harolds, Jesus, Jujube's, Creamsicles, Gzirth Enhgancers, Good & Plenty's, Magical Tea Parties, King Sized Beds, Hentai, Schiele, Pecan Pie, Octopi, Drug References, Tonic Herbs, Birkenstocks, Bukake, Lamas, Dramas, Donna's, Donavan's, Doodles, Cooties, Coochies, Cokes, Cocks, Creative Blocks, Wookies, Wankers, Cookies, Nookies, Caffeine, Sugar, Nicotine, Ginseng, Jing, Qi, Shen, Flora, Fauna, Freberg and god knows what other demented tidbits...
  • wrong_side_of_the_bed.jpg
  • children_unattended.jpg
  • Church
  • Baby_on_board778269

  • Donavanlakesgif_2

  Friendly Fruit

  Grandmother Fucker

  Praise The Lord!

  Boobies!

  Abby Is So Fabby

  • Abbyban_220x296

  Fuck For Forest

  Protest Naked

  • Nakedwithoutfur

  Sexy Emo Chicks

  • 120x600_d_2

  Feel Yourself

  • Ifm125x125_003

  Naked Is The New Black


  Vintage Vagina!

  Watch a (dirty) movie

  Let Yourself Go With A Big O

  French Girls Are So Naughty

  • 120x60000102_2

  The Internet Is For (Amateur) Porn

  • Lyubfoto_040_1

  Buy Some Toys!


  Emergency Safe For Work Button